Δ/νση Β΄/θμιας Εκπ/σης

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παρακαλώ, εισάγετε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που συνδέεται με το λογαριασμό σας. Θα σας αποσταλεί ένας κωδικός επιβεβαίωσης. Μόλις λάβετε τον κωδικό επιβεβαίωσης, θα μπορέσετε να επιλέξετε νέο κωδικό για το λογαριασμό σας.

Προετοιμασία για την έναρξη λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για το σχολικό έτος 2024-2025

Οι εγγραφές των μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2024-2025 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές (https://e-eggrafes.minedu.gov.gr ). Προκειμένου να αποφευχθούν τυχόν προβλήματα, σας επισημαίνουμε, θα πρέπει να συμπληρωθούν οι Υπέυθυνες Δηλώσεις  και από τους δύο γονείς/κηδεμόνες, εφόσον υπάρχουν, και εν συνεχεία και οι δύο Υ.Δ. να επιστραφούν στη σχολική μονάδα έως τις 22-04-2024, είτε με γνήσιο της υπογραφής είτε μέσω Gov.gr (https://www.gov.gr/ipiresies/polites-kai-kathemerinoteta/psephiaka-eggrapha-gov-gr/ekdose-upeuthunes-deloses).

Υπέυθυνη Δήλωση Α

Υπέυθυνη Δήλωση Β

ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Αλληλεγγύη και προσφορά! Δράση εθελοντισμού από το ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ σε συνεργασία με τοπικούς φορείς και συλλόγους.

Από τις 09:00 έως 13:00 σας περιμένουμε στο χώρο του σχολείου. Η συμμετοχή σας θα μας δώσει μεγάλη χαρά.

Με εκτίμηση ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Διευθύντρια Ελπίδα Ατσίδη

Εκδρομή της Γ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ -ΕΠΑ.Λ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙ–85106

Τηλέφωνο:2241081460/98124

Email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">mail@epal-parad.dod.sch.gr

12/02/24

Αρ.Πρωτ: 40

ΠΡΟΣ: K&BTravel

Σας γνωστοποιούμε ότι έχετε επιλεγεί να οργανώσετε την εκπαιδευτική εκδρομή της Γ Λυκείου του ΕΠΑΛ Παραδεισίου Ρόδου στη Θεσσαλονίκη από 10 Απριλίου έως 14 Απριλίου 2024 σύμφωνα με την προσφορά που καταθέσατε και με αριθμό μαθητών 19 και 2 συνοδούς καθηγητές.

Εκπαιδευτική εκδρομή της στην Κώ.

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ–85106

Τηλέφωνο:2241081460

27/03/24

Αρ.Πρωτ:80

ΠΡΟΣ: SaisTravel

Σας γνωστοποιούμε ότι έχετε επιλεγεί να οργανώσετε την εκπαιδευτική εκδρομή ου πολιτιστικού μας προγράμματος μας με τίτλο» «Πάμε στα μουσεία της Δωδεκανήσου» του ΕΠΑΛ Παραδεισίου Ρόδου στην Κω από 16 Απριλίου έως 19 Απριλίου 2024 σύμφωνα με την προσφορά που καταθέσατε και με αριθμό μαθητών 9 και 3 συνοδούς καθηγητές.

Εκπαιδευτική εκδρομή της Β Λυκείου στην Κάρπαθο

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ-ΕΠΑ.Λ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ–85106

Τηλέφωνο:2241081460

26/03/24

Αρ.Πρωτ:

ΠΡΟΣ: SaisTravel

Σας γνωστοποιούμε ότι έχετε επιλεγεί να οργανώσετε την εκπαιδευτική εκδρομή της Β Λυκείου του ΕΠΑΛ Παραδεισίου Ρόδου στην Κάρπαθο από 2 Απριλίου έως 6 Απριλίου 2024 σύμφωνα με την προσφορά που καταθέσατε και με αριθμό μαθητών 18 και 3 συνοδούς καθηγητές.

Ατσίδη Ελπίδα

Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημαϊκού Έτους 2024-2025

Προκήρυξη εισαγωγής σπουδαστών/σπουδαστριών στις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημαϊκού Έτους 2024-2025

Δείτε εδώ το έγγαφο.

Δείτε εδώ την προκήρυξη.

Πυροσβεστική Ακαδημία ακαδημαϊκού έτους 2024-2025

Ενημέρωση για την έκδοση προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή υποψηφίων στις σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας ακαδημαϊκού έτους 2024-2025

Δείτε την προκύρηξη εδώ

Δείτε το έγγραφο εδώ

Προκήρυξη Εκδρομής στην Κάρπαθο

Προκήρυξη - πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση  ποιοτικής και οικονομικής προσφοράς σχετικά με την εκδρομή μαθητών/τριών  & συνοδών εκπαιδευτικών στην Κάρπαθο στο πλαίσιο Προγράμματος  Σχολικής  Δραστηριότητας.

Κατάθεση ποιοτικής και οικονομικής προσφοράς σχετικά με την εκδρομή μαθητών/τριών & συνοδών εκπαιδευτικών στην ΚΩ.

Προκήρυξη - πρόσκλησης  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος  για  κατάθεση  ποιοτικής  και οικονομικής προσφοράς  σχετικά  με  την  εκδρομή  μαθητών/τριών  &  συνοδών εκπαιδευτικών  στη ΚΩ στο πλαίσιο  του Πολιτιστικού Προγράμματος  Σχολικής  Δραστηριότητας με τίτλο «Πάμε στα Μουσεία των Δωδεκανήσων».

Προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας.

Ενημέρωση για την έκδοση προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων του ΥΠΑΙΘΑ.

Δείτε την προκύρηξη εδώ.

iliodigies2023